top of page

School Of the Prophets

Public·31 members

Džemperi ar augstu apkakli: modes tendences un stila padomi


Dzemperi ar augstu apkakli: Kā izvēlēties un valkāt šo stilīgo apģērbu
Dzemperu ar augstu apkakli veidi un materiāli
Dzemperi ar augstu apkakli var būt dažādu veidu un materiālu. Šeit ir trīs populārākie veidi un to īpašības:
dzemperi ar augstu apkakli


Download File: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Ft.co%2FqkDAZ5mS3C&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw0_9ZBkK8nLt1WLCageMqlKRolkratiņi
Rolkratiņi ir dzemperi, kuru apkakle ir tik augsta, ka to var apvīt ap kaklu vai noliekt uz leju. Rolkratiņi ir lieliski, ja vēlaties sasildīties un izskatīties mīlīgi. Rolkratiņi var būt cieši pieguļoši vai brīvi kriteni, atkarībā no jūsu gaumes un ķermeņa formas. Rolkratiņus var valkāt gan ar biksēm, gan ar svārkiem, gan ar kleitām. Rolkratiņus var arī kombinēt ar mēteļiem, žaketēm vai vestēm, lai radītu interesantu slāņošanas efektu.


Stāvkratiņi
Stāvkratiņi ir dzemperi, kuru apkakle ir nedaudz augstāka par parasto apkakli, bet ne tik augsta kā rolkratiņiem. Stāvkratiņi ir ideāli, ja vēlaties piešķirt savam tērpam nedaudz elegances un sofistikācijas. Stāvkratiņi parasti ir ciešāki un gludāki nekā rolkratiņi, un tos var valkāt gan ar formāliem, gan ar ikdienas apģērbiem. Stāvkratiņus var arī papildināt ar rotaslietām, šallēm vai cepurēm, lai izceltu jūsu seju un kaklu.


Vilna, kašmirs, kokvilna un sintētika
Dzemperi ar augstu apkakli var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem, kas ietekmē to izskatu, sajūtu un ilgmūžību. Šeit ir četri bieži sastopami materiāli un to priekšrocības un trūkumi:


MateriālsPriekšrocībasTrūkumi


VilnaSiltuma saglabāšana, elpošana, mitruma novadīšana, dabiskums, izturībaSaraušanās iespējamība, niezoša sajūta, grūta kopšana


KašmirsMīkstums, vieglums, siltums, greznumsAugsta cena, jutība pret berzi un žņaugšanu, grūta kopšana


KokvilnaElpošana, mīkstums, dabiskums, viegla kopšanaZema siltuma saglabāšana, saraušanās iespējamība, mitruma uzsūkšana


SintētikaZema cena, viegla kopšana, izturība pret saraušanos un žņaugšanuZema elpošana, statiskais elektrība, mākslīgums


Dzemperu ar augstu apkakli krāsas un raksti
Dzemperi ar augstu apkakli var būt dažādu krāsu un rakstu. Šeit ir trīs populārākie krāsu un rakstu veidi un to ietekme uz jūsu tēlu:


Klasiskās krāsas
Klasiskās krāsas ir melna, balta, pelēka un tumši zila. Šīs krāsas ir laika pārbaudītas un universālas, jo tās der gandrīz jebkurai situācijai un sezonai. Klasiskās krāsas ir arī viegli kombinējamas ar citām krāsām un rakstiem, tāpēc tās ir lieliska izvēle, ja vēlaties izveidot drošu un šik tēlu. Klasiskās krāsas var arī palīdzēt izcelt jūsu ādas toni un matu krāsu, ja izvēlaties tos, kas atbilst jūsu kontrastam.


Košās krāsas
Košās krāsas ir sarkana, dzeltena, zaļa, rozā un citas spilgtas un piesātinātas krāsas. Šīs krāsas ir ideāli piemērotas, ja vēlaties pievienot savam tērpam nedaudz prieka un personības. Košās krāsas var arī izraisīt pozitīvas emocijas un uzlabot jūsu noskaņojumu. Košās krāsas var būt lielisks akcents vai kontrasts jūsu apģērbam, ja izvēlaties tos, kas atbilst jūsu ādas tonim un matu krāsu. Košās krāsas var arī palīdzēt piesaistīt uzmanību jūsu sejai vai citai ķermeņa daļai, ja izvēlaties tos, kas atbilst jūsu proporcijai.


dzemperi ar augstu apkakli no kokvilnas


dzemperi ar augstu apkakli un pogām


dzemperi ar augstu apkakli un rievotu apdari


dzemperi ar augstu apkakli un zīmogu


dzemperi ar augstu apkakli un rakstiem


dzemperi ar augstu apkakli un kapuci


dzemperi ar augstu apkakli un siksniņu


dzemperi ar augstu apkakli un vīlēm


dzemperi ar augstu apkakli un zvīņotu audumu


dzemperi ar augstu apkakli un pūkainu virsmu


dzemperi ar augstu apkakli un ādas detaļām


dzemperi ar augstu apkakli un metāla elementiem


dzemperi ar augstu apkakli un franču piedurknēm


dzemperi ar augstu apkakli un asimetrisku griezumu


dzemperi ar augstu apkakli un atlokiem


dzemperi ar augstu apkakli un sprādzēm


dzemperi ar augstu apkakli un kontrastējošām krāsām


dzemperi ar augstu apkakli un melnbalto rakstu


dzemperi ar augstu apkakli un ziedu motīviem


dzemperi ar augstu apkakli un ģeometriskiem ornamentiem


dzemperi ar augstu apkakli un etnisku stilu


dzemperi ar augstu apkakli un skandināvu rakstiem


dzemperi ar augstu apkakli un džinsa audumu


dzemperi ar augstu apkakli un mežģīņu efektu


dzemperi ar augstu apkakli un spīdīgu pavedienu


dzemperi ar augstu apkakli no vilnas


dzemperi ar augstu apkakli no kašmira


dzemperi ar augstu apkakli no alpakas vilnas


dzemperi ar augstu apkakli no mohēras vilnas


dzemperi ar augstu apkakli no akrila šķiedras


dzemperi ar augstu apkakli no poliestera šķiedras


dzemperi ar augstu apkakli no bambusa šķiedras


dzemperi ar augstu apkakli no lina šķiedras


dzemperi ar augstu apkakli no sojas šķiedras


dzemperi ar augstu apkakli no kokosrieksta šķiedras


dzemperi ar augstu apkakli sievietēm


dzemperi ar augstu apkakli vīriešiem


dzemperi ar augstu apkakli bērniem


dzemperi ar augstu apkakli pusaudžiem


dzemperi ar augstu apkakli grūtniecēm


dzemperi ar augstu apkakli sportam


dzemperi ar augstu apkakli darbam


dzemperi ar augstu apkakli brīvajam laikam


dzemperi ar augstu apkakli svētkiem


dzemperi ar augstu apkakli rudens sezonai


Svītrains, žakards, ažūrs un citas tekstūras
Dzemperu ar augstu apkakli kombinēšana ar citiem apģērbiem
Dzemperi ar augstu apkakli ir ļoti viegli kombinēt ar citiem apģērbiem, jo tie ir piemēroti gan formālām, gan neformālām situācijām. Šeit ir trīs veidi, kā jūs varat valkāt dzemperi ar augstu apkakli ar dažādiem apakšdaļas un virsdaļas apģērbiem:


Džinsi, bikses un svārki
Džinsi, bikses un svārki ir trīs visbiežāk sastopamie apakšdaļas apģērbi, kas lieliski saskan ar dzemperi ar augstu apkakli. Jūs varat izvēlēties jebkuru stilu, krāsu un garumu, kas atbilst jūsu ķermeņa tipam un personīgajai gaumei. Šeit ir daži padomi, kā izvēlēties labāko apakšdaļu jūsu dzemperim:


 • Ja jūsu dzemperis ir cieši pieguļošs, izvēlieties brīvākus džinsus, bikses vai svārkus, lai radītu līdzsvaru un komfortu. • Ja jūsu dzemperis ir brīvi kritenis, izvēlieties ciešākus džinsus, bikses vai svārkus, lai radītu kontrastu un siluetu. • Ja jūsu dzemperis ir košs vai rakstains, izvēlieties vienkrāsainus džinsus, bikses vai svārkus, lai neizskatītos pārslodzēti un nepiesaistītu pārāk daudz uzmanības. • Ja jūsu dzemperis ir klasisks vai vienkrāsains, izvēlieties košus vai rakstainus džinsus, bikses vai svārkus, lai pievienotu savam tērpam nedaudz krāsu un dinamikas.Mēteļi, žaketes un vestes
Mēteļi, žaketes un vestes ir trīs visbiežāk sastopamie virsdaļas apģērbi, kas lieliski saskan ar dzemperi ar augstu apkakli. Jūs varat izvēlēties jebkuru stilu, krāsu un garumu, kas atbilst jūsu ķermeņa tipam un personīgajai gaumei. Šeit ir daži padomi, kā izvēlēties labāko virsdaļu jūsu dzemperim:


 • Ja jūsu dzemperis ir rolkratiņš, izvēlieties mēteli, žaketu vai vesti ar atvērtu apkakli vai atloku apkakli, lai parādītu jūsu rolkratiņu un neizskatītos pārklāti. • Ja jūsu dzemperis ir stāvkratiņš, izvēlieties mēteli, žaketu vai vesti ar apaļu apkakli vai stāvu apkakli, lai radītu harmoniju un simetriju. • Ja jūsu dzemperis ir cieši pieguļošs, izvēlieties brīvāku mēteli, žaketu vai vesti, lai radītu līdzsvaru un komfortu. • Ja jūsu dzemperis ir brīvi kritenis, izvēlieties ciešāku mēteli, žaketu vai vesti, lai radītu kontrastu un siluetu. • Ja jūsu dzemperis ir košs vai rakstains, izvēlieties vienkrāsainu mēteli, žaketu vai vesti, lai neizskatītos pārslodzēti un nepiesaistītu pārāk daudz uzmanības. • Ja jūsu dzemperis ir klasisks vai vienkrāsains, izvēlieties košu vai rakstainu mēteli, žaketu vai vesti, lai pievienotu savam tērpam nedaudz krāsu un dinamikas.Kleitas, kombinezoni un overoli
Kleitas, kombinezoni un overoli ir trīs veidi, kā jūs varat valkāt dzemperi ar augstu apkakli zem vai virs citiem apģērbiem. Šis ir lielisks veids, kā padarīt savu tēlu interesantāku un daudzveidīgāku. Šeit ir daži padomi, kā izvēlēties labāko kleitu, kombinezonu vai overolu jūsu dzemperim:


 • Ja jūsu dzemperis ir rolkratiņš, izvēlieties kleitu, kombinezonu vai overolu ar zemu vai atvērtu kakla izgriezumu, lai parādītu jūsu rolkratiņu un neizskatītos pārklāti. • Ja jūsu dzemperis ir stāvkratiņš, izvēlieties kleitu, kombinezonu vai overolu ar apaļu vai stāvu kakla izgriezumu, lai radītu harmoniju un simetriju. • Ja jūsu dzemperis ir cieši pieguļošs, izvēlieties brīvāku kleitu, kombinezonu vai overolu, lai radītu līdzsvaru un komfortu. • Ja jūsu dzemperis ir brīvi kritenis, izvēlieties ciešāku kleitu, kombinezonu vai overolu, lai radītu kontrastu un siluetu. • Ja jūsu dzemperis ir košs vai rakstains, izvēlieties vienkrāsainu kleitu, kombinezonu vai overolu, lai neizskatītos pārslodzēti un nepiesaistītu pārāk daudz uzmanības. • Ja jūsu dzemperis ir klasisks vai vienkrāsains, izvēlieties košu vai rakstainu kleitu, kombinezonu vai overolu, lai pievienotu savam tērpam nedaudz krāsu un dinamikas.Dzemperu ar augstu apkakli aksesuāri un apavi
Dzemperi ar augstu apkakli ir arī lieliski, lai papildinātu savu tēlu ar dažādiem aksesuāriem un apaviem. Šeit ir trīs veidi, kā jūs varat izvēlēties labākos aksesuārus un apavus jūsu dzemperim:


Rotaslietas, šalles un cepures
Rotaslietas, šalles un cepures ir trīs veidi, kā jūs varat pievienot savam tērpam nedaudz šarma un stila. Šeit ir daži padomi, kā izvēlēties labākās rotaslietas, šalles un cepures jūsu dzemperim:


Ja jūsu dzempe


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page